Kupuj tylko z oficjalnej dystrybucji!

UWAGA! Wystrzegaj się wyciskarek nie pochodzących z oficjalnej polskiej dystrybucji! Kupno wyciskarki z niepewnego źródła może skutkować utratą 10-letniej gwarancji!

Firma Domowe Sanatorium – oficjalny importer marki Kuvings w Polsce – przestrzega przed wyciskarkami Kuvings, napływającymi do kraju z nieoficjalnych źródeł. Poniżej podajemy rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie wyciskarek:

1) Numer seryjny na opakowaniu oraz samej wyciskarce

Wyciskarka Kuvings pochodząca z oficjalnej dystrybucji ZAWSZE powinna posiadać numer seryjny w postaci białej naklejki w dwóch miejscach:

na opakowaniu kartonowym

na spodzie bazy z silnikiem, gdzie oprócz numeru powinna być również naklejka z danymi dystrybutora

2) Poradnik użytkownika z kartą gwarancyjną

Do każdej wyciskarki Kuvings pochodzącej z oficjalnej dystrybucji powinien być dołączony KILKUNASTOSTRONICOWY PORADNIK UŻYTKOWNIA. Na jego przedostatniej stronie powinna znajdować się karta gwarancyjna, którą wypełnia sprzedawca.

Przed zakupem wyciskarki koniecznie spytaj sprzedawcę o te dwa elementy. Brak numeru seryjnego i poradnika oznacza, że wyciskarka nie pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i tym samym nie jest objęta 10-letnią gwarancją, realizowaną przez serwis Kuvings w Polsce.